07-09.07.2017 в Чернівецькій області був проведен чемпінат України зі спортивного орієнтування - рогейн з контрольним часом 6 годин.

07-09.07.2017  в Чернівецькій області був проведен чемпінат України зі спортивного орієнтування - рогейн з контрольним часом 6 годин.

Центр змагань  - дитячий туристсько-оздоровчий табір Глибоцького центру туризму - «Райдуга»   (с. Просикуряни).

Близько 100 спортсменів з 11 регіонов України взяли участь у змаганнях.

Змагання були контрольними перед участю спортсменів України в Чемпіонаті Європи з рогейну, який буде проведено 23-25 серпня 2018 року в Вижницькому районі (с. Берегомет).

Формула змагань вимагала  від спортсменів вміння орієнтуватися в денний і нічний час (старт був в 19.00, фініш о 01.00 наступного дня). Змагання проводилися в лісовому масиві біля смт. Глибока на карті площею більше 40 км.кв. Завдання спортсменів - за обмежений контрольний час набрати максимальну кількість залікових балів,  що нараховувались  за знаходження  контрольних пунктів. Причому «ціна» КП залежить від його складності і віддаленості від місця старту. Тактику проходження  маршруту спортсмени визначали самостійно.

Команди були юніорські, елітні і ветеранські. У складі команди від 2-х до 5-ти учасників. За гендерним принципом змагання проводилися серед команд жіночих, чоловічих і змішаних.

Якісна  підготовка змагань, сприятлива  для бігу  погода, цікаві дистанції, оперативне підведення підсумків (була електронна відмітка), теплий душ на фініші, яскраве  нагородження грамотами та медалями міністерства спорту України та цінними призами від спонсорів) - все це створило приємний загальний фон у учасників після змагань.

Карта змагань   

Результати    

Фото   

Відео   

Дополнительная информация